Stamper

Stamper -

Zbieraj pieczątki,
odbieraj nagrody!

Stamper pozwala Ci zbierać pieczątki z wielu programów lojalnościowych w jednym miejscu. Bez papierowych kart, zawsze pod ręką.

video
Jak to działa?

Proste zasady

Jedna aplikacja - nielimitowana ilość okazji na nagrody! Zbieraj pieczątki i odbieraj nagrody - wszystko w Twoim telefonie! Uwolnij się od noszenia wielu papierowych kart. Od teraz już nigdy nie zgubisz kart lojalnościowych!

Stamper aplikacja mobilna nagroda
Funkcjonalności

Wszystkie karty zawsze pod ręką.

Koniec z zapomnianymi, zalanymi czy podartymi pieczątkami. Teraz łatwo dodasz karty do wirtualnego portfela i zawsze będą pod Twoją ręką. Zbieraj karty - skanuj pieczątki i śledź swoje promocje. Stamper mówi "stop!" niewykorzystanym kartom lojalnościowym. Łap smartfon, po zakupie skanuj kod QR od sprzedawcy - i korzystaj bez limitu z nagród!

Stamper aplikacja mobilna portfel

Bądź
na bieżąco!

Lubisz być nagradzany? Sprawdź który z lokali z Twojej okolicy prowadzi program lojalnościowy. Wejdź w widok mapy i zobacz aktualne promocje w Twojej okolicy! W łatwy sposób z nich skorzystaj!

Stamper aplikacja mobilna okolica

Odbieraj nagrody!

Już nigdy nie przepadną Ci nagrody. Gdy wypełnisz kartę określoną ilością pieczątek - automatycznie dostaniesz powiadomienie że nagroda czeka do odebrania! Wybierając się na miasto w łatwy sposób sprawdzisz gdzie zahaczyć by odebrać benefity ! Stamper rozwiązanie bez papierowych kart - bez niewykorzystanych profitów.

Stamper aplikacja mobilna nagrody

Poznaj historie naszych klientów

Pobierz aplikację z Google Play lub Apple Store

Dołącz do
bardziej lojalnych

Stamper aplikacja mobilna rejestracja

Prowadzisz firmę?

Poznaj pakiet
korzyści dla biznesu!

Stamper aplikacja mobilna skanowanie
Prowadzisz firmę?

Poznaj pakiet korzyści dla biznesu!

STAMPER DLA BIZNESU