Stamper

Stamper -
z pieczątką na wynos proszę!

Stamper -
z pieczątką na wynos proszę!

Stamper aplikacja mobilna skanowanie
Jak to działa?

Program
lojalnościowy

z pieczątką na wynos!

Czy wiesz że klienci z sieci są mniej lojalni? Stamper dba o to by byli bardziej... bardziej lojalni. Pieczątki z dostawą na wynos. Jak to działa? Do każdej dostawy dodajesz kartę z kodem, klient przy odbiorze skanuje kod i już! Pieczątka została dodana! Stamper to program lojalnościowy dla restauracji i knajp stacjonarnych i z dostawą. Aplikacja umożliwia szukanie miejsc z programem lojalnościowym w pobliżu użytkowników. Z nami zatrzymasz na dłużej obecnych i dasz się odkryć nowym klientom! Zyskaj więcej!

Stamper aplikacja mobilna nagroda

Szybkość,
wygoda,

pełna kontrola

W łatwy sposób twórz kampanie lojalnościowe i mierz ich skuteczność dzięki wygodnej analityce. Stamper to aplikacja która zrzesza bardziej lojalnych klientów lubiących korzystać z kart lojalnościowych. Jest to rozwiązanie które klienci znają i lubią, a dołączenie do Twojego planu lojalnościowego wiąże się jednie z jednym kliknięciem.

Stamper panel administracyjny dashboard

Dlaczego firmy wybierają Stamper?

  • Stamper większy zasięg Większy zasięg.

    W Stamperze zawsze jesteś dla klientów "po drodze". W łatwy sposób docieraj do nowych klientów którzy są w Twojej okolicy.

  • Stamper wygoda Wygoda.

    Bez papierowych kart, bez brudzących pieczątek, bez potrzeby ściągania i instalowania kolejnej aplikacji. Twój program lojalnościowy w znajomej i lubianej przez klientów aplikacji.

  • Stamper kontrola i analityka Kontrola i analityka.

    Czy zastanawiałeś się w których godzinach publikować reklamy? Teraz nie musisz! Dzięki Stamperowi masz dostęp do danych o zachowaniach Twoich klientów.

Zarejestruj się już teraz!

Motywowanie klientów poprzez budowanie lojalności to jeden z najważniejszych elementów skutecznej sprzedaży.

Nazwa Firmy jest wymagana
Imię jest wymagane
Nazwisko jest wymagane
Email jest wymagany
Telefon jest wymagany
Wyrażenie zgody jest wymagana