Stamper

Stamper -
z pieczątką na wynos proszę!

Stamper -
z pieczątką na wynos proszę!

Stamper aplikacja mobilna skanowanie
Jak to działa?

Program
lojalnościowy

z pieczątką na wynos!

Lojalność klientów należy stopniowo budować. Zastanawiasz się jak to zrobić? Stamper Ci w tym pomoże! Dbamy, by Twoi klienci zostawali z Twoją firmą na dłużej i chętniej do niej wracali. A wszystko za sprawą programów lojalnościowych z pieczatką na wynos. Wystarczy, że do każdego zamówienia online lub stacjonarnie dodasz kartę StampCardGo, a Twoi klienci zeskanują kod QR z karty. Wówczas wirtualna pieczątka zostanie dodana do ich karty lojalnościowej w Twoim miejscu! Co więcej, aplikacja umożliwia szukanie miejsc z aktywną promocją w pobliżu użytkownika i sugeruje, gdzie wpaść by odebrać nagrodę. Na podstawie zwyczajów zakupowych użytkowników w pobliżu informujemy o promocjach w Twoim miejscu i zachęcamy do skorzystania z nich. Efekt? Bardziej lojalni i nowi klienci, którzy częściej wracają!

Stamper aplikacja mobilna nagroda

Szybkość,
wygoda,

pełna kontrola

Twórz kampanie lojalnościowe i mierz ich skuteczność dzięki wygodnej analityce! W kilka chwil sprawdzisz, które kampanie działają najlepiej i które oddziały Twojej firmy osiągają najlepsze wyniki. Pomoże Ci to w modyfikacji lub dostosowaniu Twojego programu lojalnościowego do klientów, a tym samym budowania większej ich sieci!

Stamper panel administracyjny dashboard

Dlaczego firmy wybierają Stamper?

  • Stamper większy zasięg Większy zasięg.

    W Stamperze zawsze jesteś dla klientów "po drodze". W łatwy sposób docieraj do nowych klientów którzy są w Twojej okolicy.

  • Stamper wygoda Wygoda.

    Bez papierowych kart, bez brudzących pieczątek, bez potrzeby ściągania i instalowania kolejnej aplikacji. Twój program lojalnościowy w znajomej i lubianej przez klientów aplikacji.

  • Stamper kontrola i analityka Kontrola i analityka.

    Czy zastanawiałeś się w których godzinach publikować reklamy? Teraz nie musisz! Dzięki Stamperowi masz dostęp do danych o zachowaniach Twoich klientów.

Skontaktuj się z nami już teraz!

Motywowanie klientów poprzez budowanie lojalności to jeden z najważniejszych elementów skutecznej sprzedaży.

Nazwa Firmy jest wymagana
Imię jest wymagane
Nazwisko jest wymagane
Email jest wymagany
Telefon jest wymagany
Wyrażenie zgody jest wymagana